A február 07 -én Budapesten rendezett Fedett pályás Atlétikai Országos Bajnokságon a kedvezőtlen felkészülési lehetőségeiket példás akaraterővel és elismerésre méltó küzdőszellemmel feledtetve,
ezúttal a ceglédi 13-14 éves serdülő korosztályú atléták bizonyították, hogy az ország élvonalához tartoznak. Legeredményesebben Szabó -Mester István szerepelt, aki a 60 méteres síkfutásban és távolugrásban egyaránt negyedik lett, utóbbiban 4 cm-el szorult le a dobogóról, de sokoldalúsága révén így is számíthat a válogatott kerettagságra, és elismerést érdemel  Tóth Nikoletta eredménye is, aki 300 méteres síkfutásban hetedik lett a 38 fős mezőnyben és ezzel felkerült a  legjobbak top 10 ranglistájára. Még soha nem indult 4 x 200 m-es ceglédi váltó országos megmérettetésen, a Kirsch Kincső – Varga Virág – Kósa Evelin – Tóth Nikolett összetételű négyes kiválóan szerepelt, döntős eredménnyel a hatodik helyen végzett. A lány távolugrók és 800 m síkfutók a középmezőnyben fejezték be versenyüket.