Halasztott mérkőzést játszottak a CVSE asztaliteniszezői az NB I-ben, ahol óriási csatában 6 döntő játszmás meccsel „fűszerezve” sikerült nyerni, úgy hogy az extra ligából lehozott Varga Csaba nyert négyet a Szegednél (az összes mérkőzése döntő játszma volt). Külön öröm, hogy most mindenki hozzá tudott tenni a győzelemhez. Bartus Csaba kézsérüléssel bajlódott, de így is közel állt két meccs megnyeréséhez.
Szeged AC II. – Szuperinfó CVSE I.   8:10
Győztek:Kovács Sebestyén 3,Biedermann Dániel 3,Bogádi Imre 3 illetve Kovács-Bogádi páros.
Asztalitenisz Országos  Utánpótlás Budapest Bajnokság:
Az év első országos utánpótlás versenyét Budaörsön rendezték ahol a Szupernfó-CVSE játékosai két bronz és egy aranyéremmel zártak. Hörömpő Ferenc csoport 4.ént rangsorolva megnyerte a csoportját majd a főtáblán is ment egy kört az U 11-ben. Az összevontban is megnyerte csoportját ami óriási teljesítmény. Ócsai Máté első olyan versenye volt ahol csak az idősebb korosztályhoz ellenfelekkel indult.A bemutatkozás jól sikerült hiszen rögtön 3. lett, ami óriási szó.A négy közé jutásért remek mérkőzésen nyert 3:2-re a egy jóval előrébb rangsorolt játékos ellen. A serdülők között megnyerte a csoportját a selejtezőben majd szombathelyi játékost búcsúztatott nagy csatában 4:2 arányban.A következő mérkőzésre fizikálisan elfogyott de még itt is az első játszmáz megnyerte 3 évvel idősebb ellenfelével szemben.

A legidősebbeknél a párosban első kiemelt volt a Kovács-Bőhm páros de sajnos az első két játszma szoros elvesztése a döntőbe jutásért megbosszulta magát és végül kikaptak. Velkey József a gyenge serdülőben mutatott játéka után kellemes meglepetésre egyéniben feljutott a főtáblára a selejtező csoportjából.  Egyéniben ezután Sebi visszavágott.Sorra verte meg válogatott ellenfeleit -negyeddöntőben meccslabdát hárítva- a főtáblán, majd a BVSC-s Kovács Gábort 4:3 arányban győzte le a döntőben.Nem is kívánhatott volna jobb születésnapi ajándékot magának,de egyúttal minket is megörvendeztetett vele.