MOATSZ Kupa Országos Serdülő Egyéni Asztalitenisz  Verseny

Eredmények:

leány egyéni legjobb 32 közé jutott Ungureán Dorka

U13 Fiú egyénilegjobb 16 közé került Tótin Kristóf U15

Ungureán Dorka a selejtező során minden meccsét nyerve jutott fel a főtáblára.Ott ugyan az első játszmát megnyerte utána viszont esélyesebb ellenfele fordítani tudott és nyert 3:1 arányban.Tótin Kristóf a főtáblán várta szolnoki ellenfelét akivel tavaly ugyan ezen a versenyen már találkozott és akkor vereség volt a vége.Most magabiztos jó játékkal sikerült 3:0 ra visszavágni.A következő ellenfél a 2. kiemelt volt aki ellen az első játszmában 10:3-ról feljött 10:9 re de az ellenfél időt kért és rendezte sorát.

Extra Liga

Floratom-Szeged AC – Szuperinfó-CVSE 5:2

Győztek:Marsi Márton 1,Dr Varga Csaba 1.

Az őszi hazai mérkőzésen 4:3 ra kaptunk ki ami fordítva is lehetett volna, így bízhattunk idegenben is egy jó szereplésben. Nagyon jól indult a mérkőzés hiszen 2:0-ra vezettünk a párosban az első két játszma után, ezután viszont belejött az ellenfél és végül 2:3 lett oda. Az egyéni során a papírforma teljesült a harmadik embert meg tudtuk verni, viszont csak játszmákat sikerült csípni az esélyesebb ellenfél játékosaival szemben.