Ahogy két héttel ezelőtt a serdülők úgy most az újonc korcsoport legjobb 25 játékosa mérhette össze tudását Nyírbátorban a szezon utolsó rangos versenyén az Országos Újonc TOP 20-ak Bajnokságon. Három Szuperinfó-CVSE játékos is képviselve volt: Ócsai Máté,Hörömpő Ferenc és Tótin Kristóf.
Az első napot  Máté esélyeshez méltóan 1 játszma veszteséggel fejezte be 7 mérkőzés győzelem mellett. Hörömpő Ferenc papírformának megfelelően a 2. tízbe jutott és értékes győzelmeket aratva várta a második játéknapot. Tótin Kristóf győzelem nélkül -de értékes szetteket nyerve-zárt így nem jutott tovább. Vasárnap Máté magabiztosan múlta felül ellenfeleit egészen az utolsó mérkőzésig ahol is 2:1 9:7-es állásnál megingott és ezt riválisa kihasználta így övé lett az első hely. Feri a „B” tízek versenyén úgy lett 14. végül hogy a 12.13.14. helyezettnek is 3 veresége volt és az egymás elleni eredmények miatt alakult így. Jó formájáról tanúskodott az a tény hogy a végül 11.helyezettet is legyőzte.  Másik mérkőzésen 1:2 játszma  es 5:10! es poén hátrányról és a döntő játszma 0:5 is képes volt fordítani.