A hétvégén NB-és és megyei fordulót is rendeztek az asztalitenisz bajnokságokban, melyeken a Szuperinfo-CVSE eredménye egy vereség, egy döntetlen és egy győzelem volt az asztaliteniszezők háza táján.

NB I.

Szuperinfó CVSE I.- Szécsény II. 5:13

Győztek:Biedermann Dániel 4,Molnár Gergely 1

Az ellenfél számított esélyesnek de hazai környezetben joggal bízhattunk kellemes meglepetésben.Sajnos nem így történt.Biedermann Dánielen kívül – aki fantasztikusan játszott és élete egyik legjobb játékával  nyert négyet – a többiek nem tudtak hozzátenni az eredményhez.Molnár Gergőnek volt esélye nyerni még egyet de döntő játszma 14:12-re szerencsétlen végjátékban kikapott. A jó napot kifogott ellenfél magabiztosan nyert. Az igazsághoz hozzátartozik hogy  Szécsény nem bízta a véletlenre hiszen extra ligából is „lehozott” egy játékost a biztos győzelem érdekében.

NB II.

Szuperinfó CVSE II. – DABE I.  11:7

Győztek:Szelei Szabolcs 4,Szalkai Attila 2,Bozsó Norbert 2,Koroknay Tamás 2 illetve a Bozsó-Szalkai Páros

Ócsai Máté hiányzása miatt ismét Szalkai Attila játszott és hozta biztosan két meccsét.Szelei Szabolcs egy játszmát veszített összesen és nyert négyet. A csapat önbizalma szempontjából fontos volt hogy mindenki kivette a részét  győzelmemből.

Pest Megye I.oszt.

Gyál SE -Szuperinfó CVSE III.  9:9

Győztek: Fodor Árpád 4,Péter Aladár 4 ,Oros Imre 1

Szalkai Attila hiány miatt- aki az NB II-ben játszott aznap-  a két  rutinos versenyző bizonyított igazán.Fodor Árpád magabiztosan hozta formáját és nyert négyet,Oros Imre egy győzelme végül sokat ért. Péter Aladár utolsó meccsén nagyot küzdve 3:2 -re megnyerte a meccsét és megmentette az egy pontot a Cegléd számára.